Noorte võistkondlikud meistrivõistlused

Nädalavahetusel toimusid Malemajas Eesti noorte võistkondlikud meistrivõistlused kabes. Kahjuks ei saanud Nõmme eest mängida meie tugevam naiskabetaja Karmen Kuusik, kes on tänavu tulnud Eesti naiste meistriks. Karmen oli kontaktne positiivse koronaproovi andnud klassivennaga ja peab viibima koduses isolatsioonis.

Laupäeval toimusid võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises(sajaruudulises) kabes. Osales viis neljaliikmelist võistkonda, kus ühel laual pidi mängima neiu.

Esikoha saavutas  Jõgeva Kabeklubi, koosseisus Merilii Jalg, Keir-Christian Sugul, Nona Nano ja tüdrukute laual Triinu Jalg, kes võitis kõik vastased ja kogus maksimaalsed 8 punkti.

Teise koha sai Nõmme Kabeklubi I võistkond, koosseisus Robert Antoi, Priit Lokotar, Hans Robert Kannukene ja Liis Marii Rool 6 punktiga.

Tasavägises konkurentsis võitis pronksmedalid Nõmme Kabeklubi II võistkond, koosseisus Karl Richard Esvald, Aaron Soo, Raiko Robin Viisitamm ja Karoliina Kurm, kes kogus 3 punkti. 

Ka neljanda koha saanud  Nupuklubi I võistkond kogus ka 3 punkti, aga neil oli võidetud mängupunkte 15, Nõmme II võistkonnal 17.

Pühapäeval võisteldi vene kabes(64-ruudulises kabes).

Ka väikesel laual olid teistest paremad Jõgeva noored, kes alistasid ka seekord kõik kuus vastast  ning kogusid 12 punkti.  Jõgeva Kabeklubi mängis samas koosseisus: Merilii Jalg, Keir-Christian Sugul, Nona Nano ja Triinu Jalg.

Ka seekord võitis hõbemedalid  Nõmme Kabeklubi I võistkond samas koosseisus: Robert Antoi, Priit Lokotar, Hans Robert Kannukene ja Liis Marii Rool. Punkte 10.

Kogutud 8 punkti andis kolmanda koha Nõmme Kabeklubi II võistkonnnale. Medalid võitsid: Karl Richard Esvald, Aaron Soo, Rasmus Golubkov ja Karoliina Kurm, varumängija Pärtel Jõe).

4. koht Nupuklubi I võistkond 6 punkti.

Rahvusvahelise kabe pildil on nõmmelased, alates vasakult: Karoliina Kurm, Raiko Robin Viisitamm, Karl Richard Esvald, Aaron Soo, Robert Antoi, Priit Lokotar, Hans Robert kannukene ja Liis Marii Rool.

64-ruudulise kabe pildil on noored nõmmelased alates vasakult: Rasmus Golubkov, Karl Richard Esvald, Karoliina Kurm, Aaron Soo, Robert Antoi, Priit Lokotar, Hans Robert Kannukene ja Liis Marii Rool. Pildilt puudub varumängija Pärtel Jõe.

Nõmme 100
Nõmme 64