Kadettide EMV 7-8.03.2020

Sel nädalavahetusel toimusid Malemajas kadettide EMV rahvusvahelises kabes. Registreerunud oli reede õhtuse seisuga 9 tüdrukut ning 12 poissi, mis oleks automaatselt välistanud võistluse korraldamise šveitsi süsteemis 7 vooruga. Võimalus oleks olnud panna mängima poisid ja tüdrukud koos, vähendada ajalimiiti (mis on niigi väike) või lasta noortel mängida poole ööni. Õnneks sekkus saatus ja kohale tuli täpselt 8 tüdrukut ning 8 poissi, mis võimaldas võistluse läbiviimise ringsüsteemis.

Võistluse enda kulg oli väga huvitav. Esimese päeva lõpuks tekkisid nii poiste kui tüdrukute hulgas liidrid, kes paraku järgmisel päeval troonilt tõugati. Lõplik paremusjärjestus selguski alles viimase vooru lõppedes.

Tüdrukute paremusjärjestus:

  1. Triinu Jalg, 12p., Jõgeva Kabeklubi
  2. Karmen Kuusik, 11p., Nõmme Kabeklubi
  3. Liis Marii Rool, 8p., Nõmme kabeklubi

Sama punktisummaga lõpetas ka Karoliina Kurm Nõmme Kabeklubist, kuid omavahelise mängu tulemus andis pronksmedali Liis Mariile.

Poiste paremusjärjestus:

  1. Kris Taimre, 11p., Nupuklubi
  2. Robert Antoi, 10p., Nõmme Kabeklubi
  3. Priit Lokotar, 10p., Nõmme Kabeklubi

Sarnaselt tüdrukutega oli ka poistel veel üks medalipretendent, nimelt Hans Robert Kannukene kogus enda kontole samuti 10 punkti, kuid väiksema võitude arvuga jäi siiski neljandaks. Roberti ning Priidu kohtade asetuse pani paika taaskord omavahelise mängu tulemus.

Palju õnne võitjatele!